• ۰۹۰۱۴۲۴۲۴۹۳
  • info@sarinrepair.ir
  • #

ویژگی های درب ضد سرقت ABS

باتوجه به پایین بودن متراژ آپارتمان ها ، متراژ سرویس های بهداشتی نیز به تبع ان پایین خواهد بود این پایین بودن متراژ منجر به قرار گرفتن درب سویس بهداشتی در معرض بخار و آب خواهد بود درب های نامناسب برای این مکان ها از عمر نامناسبی برخوردارخواهند بود .

درب ضد آبABS: Acrylonitrile Butadiene Styrene اختصار درب ضدآب ABS می باشد پلیمر نفتی که تا 200 درجه سانتی گراد در برابر حرارت مقاومت دارد و در صنایع مختلف از ان استفاده می شود درب ای بی اس دارای ویژگی ضد خش نیز می باشد همچنین در درب ABS تخم گذاری و رشد حشرات موذی وجود ندارد و از آن در برخی موارد برای اتاق ها نیز استفاده می شود. این درب براساس قیمت به دو نوع ساده و ملامینه تقسیم بندی می شود طرح درب برجسته دارای قیمت بیشتر می باشد. هرچقدرکه درب ABS دارای مقاومت بیشتری در برابر آب و بخار باشد بر قیمت آن افزوده می شود در نتیجه این درب ها باید دارای دو ویژگی زیر باشند:

مقاومت در برابر آب و بخار

قابلیت ترمیم این درب ها در صورت بروز مشکل

مراحل ساخت درب ضد آب ABS

در ابتدا باید درب خامی از جنس ام دی اف 3 میلی متری و یا نئوپان در قطر 5 میلی متر ساخته می شود .استفاده از نئوپان باعث می شود که درب نهایی دارای کیفیت بهتر و مناسبتری باشد.

بررسی های فنی حاکی از این است که استفاده از نئوپان برخلاف ام دی اف باعث افزایش طول عمر بیشتر این درب ها شده و اختلاف 2 میلی متری در ضخامت نئوپان منجر به افزایش استحکام درب می شود.

مرحله دوم آغشته کردن درب خام به زرین ABS است مرحله سوم پوشاندن تمام سطح درب با ورق ای بی اس 1.2 میلی متری می باشد.

Copyright 2017. All rights reserved | Design by PartizanWeb