• ۰۹۰۱۴۲۴۲۴۹۳
  • info@sarinrepair.ir
  • #

ویژگی درب های ضد سرقت HpL

HpL مخفف کلمه High pressure Laminate می باشد. درب های اچ پی ال دارای روکش ملامینه می باشد وجود روکش ملامینه باعث می شود درب ها نیازی به رنگ شدن نداشته باشند. درب های اچ پی ال ارزان تر و کم هزینه تر بوده و ساخت آن با سرعت بالایی امکان پذیر میباشد. این درب ها دارای براقیت زیادی می باشد میزان وارد شدن خش به این درب بیشتر خواهد بود . درب HPLهمان درب اچ دی اف با پوشش ورق ملامینه می باشند.

باتوجه به کاربرد چسب فنولیک در تولید ورق اچ پی ال این ورق در برابر جریان الکتریکی دارای مقاومت بالایی بوده وبا توجه به کاربرد چسب رزین ملامین بکار رفته در این ورق ها سطح لایه رویه در برابر اسیدها مقاوم می باشد.

ورق های مورد استفاده در درب ملامینه در اصل ورق اچ دی افی است و یک لایه ملامینه بر روی آن پرس شده است و دور تا دور درب ها (کلاف درب) چوب است و روی آن روکشی وجود ندارد در صورت نفوذ آب به چوب مخصوصاً در قسمت پایین درب که بیشتر در معرض آب قرار دارد، چوب آب را به خود جذب کرده و به مرور زمان رطوبت را از پشت ورق ملامینه به اچ دی اف زیرین می دهد و باعث تورم درب خواهد شد، بنابراین باید دور تا دور درب خصوصاً زیر با رنگ پوشش بدهیم .

ازجمله عیب های درب HPL دوام آن می باشد این درب ها دوام کمترو کیفیت پایینی نسبت به درب ام دی اف واچ دی اف دارند. در بهای ملامینه اچ پی ال با توجه به مقاومتی که دارند در درب ورودی ساختمان ها کاربرد دارد .

درب HpL داری مزایایی می باشند که به آن ها اشاره می کنیم:ویژگی درب های ضد سرقت HPL

- درب های اچ پی ال دارای مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب می باشند.(عایق رطوبتی).

- در برابر فشار های وارد شده دارای مقاوت زیادی می باشد .

- در برابر اجسام نوک تیز امکان خراش دیدن این درب ها وجود دارد .با وجود خراش دیدن شکل خود را حفظ می کنند.

- در برابر عوامل جوی و هوازدگی دارای مقاومت بالایی می باشند.

- درب های HPL در برابر نور حاصل از خورشید مقاوم می باشد.

Copyright 2017. All rights reserved | Design by PartizanWeb