• ۰۹۰۱۴۲۴۲۴۹۳
  • info@sarinrepair.ir
  • #

ویژگی درب ضد سرقت HDF

درب ضد سرقت HDF از یک کلاف مستطیلی شکل که باورق اچ دی اف پرس شده اند ساخته می شود. مقاومت بیشتر این درب ها در برابر ضربه، بدلیل پرکردن فضای خالی درب ، بوسیله شبکه بندی چوبی است در برخی موارد از پرکننده هایی چون یونولیت و پشم سنگ که عایق بهتری برای صدا و انرژی سرمایی و گرمایی بوده ، برای پرکردن فضای خالی درب استفاده می شود. اچ دی اف مخفف کلمه HIGH DENSITY FIBER می باشد درب اچ دی اف از جمله پرطرفدارترین درب های داخلی ساختمان می باشد . درب های اچ دی اف معمولا به دو صورت در ساختمان ها کاربرد دارد.نوع خام آن بدون رنگ بوده و بعد از تحویل به مشتری رنگ می شود و نوع دوم آن بصورت رنگ شده بوده و در کارخانه رنگ شده و دارای کیفیت بهتری می باشد.

درب اچ دی اف جزو درب های روکشی محسوب می شود این رویه ها از کشورهای دیگری واد کشور ایران می شود معمولا رویه تولید شده توسط کشورهای ترکیه و رومانی از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

این رویه ها به دو دسته تقسیم بندی می شود:

رویه ورق مسطح و صاف : بیشتر این رویه های موجود در بازار با ضخامت 3mm می باشد ورق های مسطح هم در حالت ساده و هم بوسیله دستگاه سی ان سی در حالت های متنوع کاربرد دارد. اچ دی اف های مورد استفاده در درب های ضد سرقت بصورت فیبر بوده که شیار هایی شبیه به طرح چوبی توسط غلطک داغ ایجاد می شود .

اچ دی اف های قالب گیری شده: اچ دی اف ها در شکل خاصی بوسیله پرس تولید می شود و مانند روش ورق مسطح شیارهایی طرح چوبی داشته و در ضخامت 3 میلی متری در بازار موجود می باشد.

کاربرد درب های HDF

زمانی که در تولید درب ضد سرقت اچ دی اف از ورق های HDF در ضخامت 3 میلی متری استفاده شود برای درب حمام ، اتاق خواب و توالت کاربرد دارد البته هنگام استفاده از این درب برای حمام و توالت باید نکاتی را رعایت کنیم. درب هاب اچ دی اف با ضخامت 6 میلی متری در برخی موارد برای درب آپارتمان نیز استفاده می شود.

Copyright 2017. All rights reserved | Design by PartizanWeb