• ۰۹۰۱۴۲۴۲۴۹۳
  • info@sarinrepair.ir
  • #

نحوه ی رنگ کردن و تمیز کردن درب های ضد سرقت

استفاده از پارچه نرم برای تمیز کردن درب ضد سرقت با روکش چوبی لازم می باشد در صورت وجود لکه بر روی درب، تمیز کننده مخصوص کاربرد دارد بعد از لکه گیری خشک کردن درب ضروری می باشد. نگهداری و محافظت کردن از درب های روکش فلزی و پلاستیکی درب ضد سرقت بسیار مهم می باشد زیرا در صورت خراش دیدن پوشاندن آن کار دشواری خواهد بود.

روش هایی برای تمیز کردن دستگیره ، قفل ها و روکش های درب ضد سرقت وجود دارد که باید بطور کامل ازآن آگاه باشیم تا در هنگام تمیز کردن درب از خراب و خوردگی آن جلوگیری شود. و از انجا که دستگیره و و قفل جز کثیف ترین و آلوده ترین بخش درب ها می باشد و باعث بیماری افراد می باشد تمیز کردن ان امری مهم و اساسی می باشد.

برای براق کردن درب های از جنس چوب ، استفاده از براق کننده ها به صورت دوره ای انجام می گیرد و باعث خوش رنگ بودن درب می گردد. در استفاده از درب ضد سرقت باید نکاتی را رعایت کنیم این نکات عبارتند از : بررسی کردن هرساله درب ضد سرقت ، عدم استفاده از زور در باز کردن قفل درب، عدم محکم بستن درب و استفاده از روغن برای جلوگیری از زنگ زدن پین های درب ضد سرقت گزینه مناسبی می باشد. واکس زدن درب شیشه ای ضروری نمی باشد. استفاده از کمی خمیر دتدان و پارچه نرم برای تمیز کردن خط و خش درب های ضد سرقت فلزی نیاز می باشد.

رنگ کردن درب ضد سرقت

برای رنگ کردن درب ضد سرقت رعایت کردن نکاتی ضروری می باشد در هنگام رنگ کردن اولین مرحله جدا کردن درب از لولا و گذاشتن ان بر روی یک سطح صاف می باشد.دومین مرحله جدا کردن دستگیره از درب می باشد. مرحله سوم رنگ کردن یک طرف درب می باشد و بعد از خشک شدن طرف دیگر را رنگ میکنیم. قبل از هرکاری تمیز کردن درب با دستمال مرطوب مهم می باشد و برای یکنواخت شدن رنگ بر روی درب از روش ضد زنگ می توان استفاده کرد این کار باعث پاک شدن رنگ قبلی می شود .استفاده از بتونه برای فرورفتگی روی درب گزینه مناسبی می باشد و بعد از آن رنگ کردن درب شروع می شود.

Copyright 2017. All rights reserved | Design by PartizanWeb