• ۰۹۰۱۴۲۴۲۴۹۳
  • info@sarinrepair.ir
  • #

مشخصات درب ضد سرقت روکش PVC

درب ضد سرقت پی وی سی از کلاف کشی فلزی دور تا دور لنگه و ورق فولادی یک تکه در سرتا سر لنگه تشکیل شده است این درب در طرح های مدرن و ترکیبی ساخته می شود. چند رنگ بودن و ترکیب نمای چوب روی سطح درب تنها تفاوت بین درب پی وی سی با درب های ضدسرقت دیگر می باشد.

این درب به دلیل اینکه در طرح های مدرن تولید می شوند اکثرا برای درب ساختمان های ویلایی کاربرد دارد. تنوع درب های با روکش پی وی سی از نظر نوع رویه ها بسیار زیاد می باشد. تنوع رنگی این درب ها نیز زیاد می باشد. درب ضد سرقت پی وی سی دارای ساختار داخلی شبیه دیگر درب های ضد سرقت است و ساختار داخلی این نوع دربها فلزی می باشد. پي وي سي که از نظر شيميايي از خانواده پليمرها و کوپليمرها است اين پليمر ترموپلاستيک در دو نوع سخت و انعطاف­ پذير ساخته مي شود و با توجه به قيمت کاملاً ارزانی که دارد ماده اي پر کاربرد در صنايع مختلف و مخصوصاً صنعت ساختمان است و در صنعت توليد درب از پی وی سی به عنوان روکش درب هاي چوبي و ضد سرقت استفاده مي شود.

از این درب برای ورودی ساختمان هم استفاده می شود ولی کاربرد بیشتر آن برای سرویس بهداشتی و حمام می باشد این درب دارای مقاومت بیشتر در برابرمحیط مرطوب می باشد.کاربرد این درب برای حمام و سرویس بهداشتی باید به گونه ای باشد که عمر درب بالا و رطوبت کمترین تاثیر را بر روی آن داشته باشد تا کمتر دچار پوسیدگی و تخریب شوند. درب با روکش PVC بهترین انتخاب برای این مورد می باشد.

از جمله ویزگی مهم این درب می توان به مقاومت بیشتر دربرابر رطوبت اشاره کرد ورقه هایی که در ساخت درب پی وی سی کاربرد دارد ورق های MDF بوده که با PVC به ضخامت 2/0تا 4/0 میلی متر روکش می شوند. در برخی موارد ممکن است به دلیل اینکه روکش یکپارچه نیستند در محل وصل شدن روکش ها آب در درب نفوذ کنند و منجر به ورم درب و جداشدن روکش زیرین می شود.

درب های پی وی سی دارای مزایایی نیز می باشند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- چارچوب این درب ها آماده می باشد.

- این درب ها بصورت سریع و آسان نصب می شود.

- قیمت این درب ها با توجه به قابلیت هایی که دارند مناسب می باشد.

- اندازه و ابعاد این درب استاندارد می باشد.

Copyright 2017. All rights reserved | Design by PartizanWeb