• ۰۹۰۱۴۲۴۲۴۹۳
  • info@sarinrepair.ir
  • #

مشخصات انواع درب ساختمانی

درب های ساختمانی شامل درب داخلی و درب خارجی می باشد.

درب داخلی: این درب ها در داخل ساختمان قرار دارند و در فضای داخلی ساختمان قابل نصب هستند.به عبارتی جداکننده بخش های داخلی آپارتمان چون اتاق خواب، سرویس بهداشتی و ... می باشد.

درب خارجی: مربوط به فضای بیرونی ساختمان بوده و در بیرون از ساختمان نصب می گردد.

انواع درب ضدسرقت ساختمانی

درب ام دی اف : دارای زیبایی خاصی می باشند و کیفیت این درب ها بالا بوده و هم از نوع روکش دار و هم بدون روکش دار می توان استفاده کرد.

درب ساختمانی PVC: از این درب برای ورودی ها هم استفاده می شود ولی کاربرد بیشتر آن برای سرویس بهداشتی و حمام می باشد این درب دارای مقاومت بیشتر در برابرمحیط مرطوب می باشد.

درب ساختمانی HDF: این درب ها از یک کلاف مستطیلی شکل که باورق اچ دی اف پرس شده اند ساخته می شود مقاومت بیشتر این درب ها در برابر ضربه بدلیل پرشدن فضای خالی درب بوسیله شبکه بندی چوبی است.

درب ساختمانیABS:این درب ها نیز بیشتر برای سرویش بهداشتی کاربرد دارد و دلیل آن ، عایق در برابر آب یا ضد آب بودن آن می باشد. این درب دارای مراحل تولید درب خام، آغشتگی با زرین ، روکش نهایی می باش. مهمترین ایرا درب ای بی اس:

ساخت این درب ها مدت زمان بیشتری طول می کشد.

درب ساختمانی HPL: این درب ها دارای براقیت زیادی می باشد میزان وارد شدن خش به این درب بیشتر خواهد بود . درب HPLهمان درب اچ دی اف با پوشش ورق ملامینه می باشند.

Copyright 2017. All rights reserved | Design by PartizanWeb