• ۰۹۰۱۴۲۴۲۴۹۳
  • info@sarinrepair.ir
  • #

قفل مقابل برقی درب های ضد سرقت

قفل با مقابل برقی، برای نصب بر روی درب های ضد سرقت و بعنوان درب باز کن و قفل برقی زبانه مناسب بوده و از لحاظ قیمت ، قیمتی ، کمی بیشتر از قفل های معمولی را دارا هستند . قیمت مناسب این قفل ها موجب تقاضای بیشتر افراد شده است استفاده از قفل های مقابل برقی موجب اسان شدن تردد نیز می گردد. با توجه به ساختار فیزیکی و مداری و تکنولوژی بکار رفته شده در این قفل ها این قفل ها به انواع متفاوتی تقسیم بندی می شوند. مناسبترین نوع قفل برای درب های آپارتمانی عموما قفل های با مقابل برقی اسپانیایی می باشد.

یکی از انواع قفل های مقابل برقی قفل زبانه ای می باشد که در هوشمند سازی و کنترل تردد کاربرد دارد و در برقی کردن درب های ضد سرقت ، درب های فلزی و ... نیز کارایی دارد. قفل مرکزی درب ضد سرقت با مقابل برقی با برق کشی داخلی به خارج از از منزل انتقال می یابد که با فشردن یک دکمه باز شدن آن امکان پذیر می باشد

امنیتی که درب های ضد سرقت با مقابل برقی برای مردم ایجاد می کنند باعث شده است که بیشتر مردم در فکر خرید درب های ضد سرقت باشند درب های ضد سرقت با مقابل برقی دارای مزایایی مهمی می باشد که این مزایای مهم عبارتند از:

درب های ضد سرقت با مقابل برقی این امکان را برای فرد فراهم می کند که با داشتن ریموت ، درب از راه دور باز می شود. از ویژگی دیگر آن قبل از ورود و اجازه ، فردی که در پشت درب قرار دارد امکان باز شدن درب وجود ندارد و با وجود چشمی دیجیتالی از وجود و هویت فرد در پشت درب مطلع می شویم امکان ذخیره تصویر فرد پشت درب نیز امکان پذیر می باشد.درب ضد سرقت با مقابل برقی با فشردن یک دکمه از فاصله دور باز می گردد.

کاربرد درب ضد سرقت با مقابل برقی

برای مکان ها و فضا هایی که نیاز به امنیت زیاد دارند از درب های ضد سرقت با مقابل برقی نیاز می باشد مکان های که به این درب نیاز دارند به شرح زیر می باشد.:

مسکونی ، صرافی ها ، طلا فروشی ها ، جواهر فروشی ها و ...

برای امنیت بیشتر برخی مکان ها به این درب ها دزد گیر نصب می شود بطوری که با زدن کوچکترین ضربه به درب آلارم هشدار به صدا در امده و او را از وجود فردی در پشت درب آگاه می سازد.

Copyright 2017. All rights reserved | Design by PartizanWeb