• ۰۹۰۱۴۲۴۲۴۹۳
  • info@sarinrepair.ir
  • #

ساخت درب ضد سرقت با استفاده از ورق های MDf

ام دی اف از فراورده های چوبی بوده و در حقیقت نوعی تخته فیبر می باشد که به روش خشک تهیه می گردد ام دی اف ها بصورت خام استفاده نمی شود . ام دی اف ها دارای کاربرد های مختلفی می باشند که به چند مورد ان اشاره می کنیم: در ساخت درب و پنجره، پوشش های سقف، دکوراسیون داخلی ، کابینت و ... کاربرد دارد. ام دی اف دارای مزایایی نیز می باشد از جمله : نسبت به چوب دارای قیمت مناسبی می باشد. از لحاظ ظاهری زیبا می باشد. سطح ام دی اف صاف و متراکم می باشد.ام دی اف قابلیت شکل پذیری را داراست و... .

برای ساخت درب های ضد سرقت از ام دی اف به گونه های متفاوت استفاده می شود ورق های ام دی اف در انواع متفاوت در بازار موجود می باشد از جمله می توان به ام دی اف خام ، ام دی اف با روکش پی وی سی، ام دی اف با روکش ملامینه ، ام دی اف با روکش چوبی اشاره کرد.که هر کدام به طرقی در ساخت درب های ضد سرقت نقش دارند.

MDf خام : ورق ام دی اف خام با ضخامت 3 میلی متر اکثرا برای ساخت کمد دیواری کاربرد دارد و این ورق ها به رنگ نیاز دارند .

MDf با روکش PVC : ام دی اف با روکش پی وی سی اکثرا در تولید درب ضد سرقت ایرانی و ترکیه کاربرد دارند .در اکثر موارد به دلیل ضد آب بودن درب پی وی سی از ان برای سرویس های بهداشتی و حمام استفاده می کنند .

MDf با روکش ملامینه : ام دی اف با ضخامت 3 میلی متر در ساخت درب کمد دیواری رایج بوده در برخی موارد ضخامت بالای ام دی اف با روکش ملامینه در ساخت درب های اداری کاربرد دارد. زمانی که ضخامت درب با روکش ملامینه 5 میلی متر باشد روکش ملامینه بر روی اچ دی اف پرس می شود .علاوه بر آن امکان پرس بر روی ام دی اف نیز میسر می باشد.

MDf با روکش چوبی : از ام دی اف با روکش چوبی در ساخت در ب های ضد سرقت ترکیه و ایرانی استفاده می شود این ورق ها در حال حاضر در کارخانه ها بصورت خمیر چوب با رگه های چوب بصورت منظم بر روی ام دی اف پرس می شود.اما در گذشته ورق ام دی اف با ضخامت های کمتر از 1 میلی متر بر روی ام دی اف پرس می شد و اکثر کاربرد ان برای درب و مبلمان می باشد.

Copyright 2017. All rights reserved | Design by PartizanWeb