• ۰۹۰۱۴۲۴۲۴۹۳
  • info@sarinrepair.ir
  • #

درب های ضد سرقت با درب های معمولی چه تفاوتی دارند؟

در ساختار درب های معمولی برخلاف درب های ضد سرقت از فلز استفاده نشده است درب ضد سرقت هم چهارچوب و هم خود درب در کارخانه ساخته شوند و رگلاژدرب ضد سرقت هم باید در کارخانه صورت گیرد.درب های معمولی بدون قفل به فروش می رسد و بعد از خرید ، خریدار باید قفل آن را خریداری کند در صورتی که قفل درب های ضد سرقت و دستگیره در موقع فروش به خریدار تحویل داده می شود.

ضخامت درب های معمولی در حدود چهارو نیم سانتی متر و ضخامت درب های ضد سرقت سه سانت بیشتر از درب معمولی بوده و نصب درب های معمولی با سهولت انجام می گیرد در صورتی که نصب درب های ضد سرقت کمی دشوار تر از درب معمولی می باشد. با توجه به شاخص های استفاده شده در درب های ضد سرقت باعث عایق صوتی و حرارتی این درب ها شده و زمانی که به امنیت بیشتر نیاز باشد استفاده از لوازم جانبی دیگر نیز امکان پذیر می باشد در حالی که این قابلیت برای درب های معمولی امکانپذیر نمی باشد .

تکنولوژی ساخت درب های ضد سرقت با درب های معمولی متفاوت بوده و همین امر منجر به توجه بیش از حد مردم به استفاده از این درب ها شده است از جمله تکنولوژی خاص که در آن ها استفاده شده است می توان به حس گر ، قابلیت لمسی اشاره کرد که این عوامل موجب امنیت بیشتر این درب ها شده است.

در ساخت درب های معمولی از چوب ام دی اف و ماسیو استفاده می شود در صورت استفاده از چوب الواری در تولید درب معمولا از روکش همان چوب برای سطح بیرونی درب استفاده می شود. در صورت استفاده از ام دی اف ، در حالت محکمتر همه ضخامت درب با ام دی اف ساخته شده و در حالت عادی و معمولی 2 طرف درب با ام دی اف با ضخامت 5 میل ساخته می شود. ولي درب های ضد سرقت دارای لایه داخلی فولادی است که با روکش چوبی پوشیده شده است و ترکیبی از چوب و فلز هستند و برای بالا بردن مقاومت اینگونه درب ها از آلیاژهای فلزاتی مانند آهن در آن استفاده می شود. درب ضد سرقت دارای ساختار پیچیده تری نسبت به درب معمولی می باشد و کاربرد فلز یکی از مشخصه های اصلی درب ضد سرقت بوده و به عبارت دیگر درب ضد سرقت با ساختار فلزی غیرقابل نفوذ می باشد.

بهترین درب ضد سرقت اگر از فولاد نفوذ ناپذیر و براساس استانداردهای جهانی نیز ساخته شده باشد بدون نصب قفل ضد سرقت هیچ تفاوتی با درب چوبی معمولی نخواهد داشت.

Copyright 2017. All rights reserved | Design by PartizanWeb