• ۰۹۰۱۴۲۴۲۴۹۳
  • info@sarinrepair.ir
  • #

درب ضد سرقت ایرانی چه مشخصاتی دارند؟

کشور ایران خود بطور کامل درب های ضد سرقت را تولید نمی کند و معمولا یراق را از کشور هایی چون ترکیه وارد کرده و توسط شرکت های مختلف مونتاژ می گردد چهار چوب این درب ها توسط ایران تولید می گردد درب های ضد سرقت ایرانی از لحاظ ظاهری به درب های ترکیه شباهت زیادی دارند. در اکثرموارد مواد مورد استفاده در ساخت درب به دلیل هزینه بیشترتولید در ایر ان از کشور ترکیه وارد کشور ایران می شود.

اندازه درب ضد سرقت ایرانی در حدود 110 *210 Cm می باشد . از لحاظ کیفیت درب های ضد سرقت تا حدودی مشابه درب های ترک می باشد دلیل مشابهت ان استفاده از مواد اولیه کشور ترکیه می باشد. در درب های ضد سرقت ایرانی برای جلوگیری از ورود گردو غبار از درز گیر استفاده شده است .این درب عایقی مناسبی در برابر سرما و صدا می باشد.

درب های ضد سرقت ایرانی ضمانت و گارانتی نیز دارند .از لحاظ قیمت دربهای ساخت ایران قیمتی کمتری تسبت به درب های ساخت ترک دارند .این درب ها به دلیل کیفیت بهتر و قیمت پایین دارای تقاضای بیشتری در بازار می باشد. قیمت درب های ضد سرقت ایرانی با توجه به عواملی چون رویه ، برجستگی ، اندازه ، توع یراق متفاوت می باشد.

درب های ضد سرقت از لحاظ ایمنی به 3 دسته تقسیم بندی می شود:

درب ضدسرقت باروکش فلزی : در ساخت روکش این درب ها از ورق فلزی با دستگاه سی ان سی طرح دار استفاده می شود این درب ها تک قفله بوده و امنیت این درب ها بوسیله زبانه های بکار رفته در سه طرف درب می باشد.

درب ضدسرقت با روکش ام دی اف : این درب ها وارد شده از کشور ایتالیا بوده و دارای کیفیت و قیمت مناسب می باشد و از لحاظ تنوع نیز متنوع می باشد. این درب ها دوقفله بوده و از قفل ضد برش و ضد اسید در آن استفاده می شود.

درب ضد سرقت باروکش طبیعی چوب

Copyright 2017. All rights reserved | Design by PartizanWeb