• ۰۹۰۱۴۲۴۲۴۹۳
  • info@sarinrepair.ir
  • #

انواع قفل های ضد سرقت هوشمند و مشخصات آن ها

قفل ضد سرقت هوشمند:

قفل های درب ضد سرقت هوشمند برعکس قفل های ضد سرقت کلیدی نیاز به کلید ندارند این قفل دارای منبع انرژی در داخل خود درب می باشند این منبع انرژی به برق ساختمان بی نیاز می باشد.این امر منجربه بالا رفتن امنیت منازل و بخش های تجاری و ... شده است . اگر درب خانه دارای قفل ضد سرقت هوشمند باشدلازم نیست که نگران جا گذاشتن کلید یا سوء استفاده کردن دیگران از کلید باشیم. با وجود این قفل های هوشمند دیگر لازم نیست استرس قفل کردن درب منزل را داشته باشید. قفل های درب ضد سرقت هوشمند پس از هر بار خارج شدن فرد از خانه بسته می شود این قفل ها از بیرون بدون دستگیره می باشد که این کار سارقان را دشوار کرده است اما از درون دارای دستگیره برای باز کردن درب می باشد. به عبارتی دیگر با خروج فرد از منزل دیگر بازشدن قفل توسط فرد دیگری امکانپذیر نمی باشد.قفل درب ضد سرقت دارای انواع مختلفی می باشد که در زیر به چند مورد آن اشاره می کنیم:

قفل ضد سرقت کارتی :انواع قفل های ضد سرقت هوشمند و مشخصات آن ها

این قفل ها دارای کارت مخصوصی می باشند که بوسیله این کارت ها درب باز می گردد این قفل ها دارای زنگ هشدار می باشد و همچنین زمان ورود و خروج افراد را ثبت می کند . زمانی که مشکلی برای کارت ها پیش بیاید کلیدهای یدکی در نظر گرفته می شود . این قفل ها دارای انواع متفاوتی می باشد که کارکرد آن ها نیز باهم فرق دارد.قفل های کارتی به 3 روش باز می شود روش اول بوسیله کارت آر اف می باشد .روش دوم بوسیله یک رمز 4 تا12 رقمی می باشد و روش سوم بازکردن درب بوسیله یک قطعه الکترونیکی کوچک می باشد که به دسته کلید وصل می شود.

قفل های ضد سرقت اثر انگشتی :

این قفل برعکس قفل های کارتی با اثر انگشت کار می کند و مانند قفل ضدسرقت کارتی دارای زنگ هشدار می باشد که در صورت ورود اثر انگشت افراد ناشناس به صدا در می اید این قفل ها دارای حافظه ذخیره تا حدود 200 نفر را دارا می باشد که امکان پاکسازی حافظه نیز امکانپذیر می باشداز ویژگی مثبت این قفل می توان به ثبت زمان ورود و خروج و تعداد افراد در برخی مکانها چون ادارات اشاره کرد. این قفل ها نیز دارای انواع مختلفی می باشند.

Copyright 2017. All rights reserved | Design by PartizanWeb