• ۰۹۰۱۴۲۴۲۴۹۳
  • info@sarinrepair.ir
  • #

انواع درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران

1) درب ضد سرقت ترکانواع درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران
2) درب ضد سرقت ایرانی
3) درب ضد سرقت چینی
درب های ساخت کشور ترکیه از قیمت و کیفت بالاتری برخوردار هستند کشور ایران به دلیل بکار بردن مدل یراق و رویه وارد شده از ترکیه در بدنه درب های ضد سرقتشان ، بیشتر شبیه به مدل های ترک می باشد. در بهای ساخته شده توسط چینی ها بیشتر الگوبرداری شده از کشور ایتالیا می باشد درب های ضد سرقت چینی در ظاهر با درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت ترکیه ای تفاوت دارد یکی از این تفاوت ها لولاهای درب های ضد سرقت می باشد که در درب ضد سرقت چینی لولا به صورت مخفی می باشند که می توان آنها رابا ریگلاژ و تنطیم نمود بر روی درب های ضد سرقت چینی درکنار قفل شب بند و چشمی یک عدد زنگ نیز نصب می شود. تعداد هفت عدد کلید بر روی درب ضد سرقت چینی گذاشته می شود که به دو دسته تقسیم بندی می شود : کلیدهای فرعی یا همان کلید کارگری و کلید های اصلی

ویژگی نصب درب های ضدسرقت

نصب درب ها ضد سرقت یک روز طول می کشد به دلیل حساسیت خاص این درب ها نصب شان توسط افرا متخصص در این حیطه با تجهیزاتی خاص انجام می گیرد . رعایت کردن یک سری اقدامات در هنگام نصب درب ها ضروری می باشد بنابراین افراد نباید خودسرانه در نصب در ها اقدام کنند درب های ضد سرقت دارای قفل های دیجیتالی ، زنجیری ، سلیندری می باشد که در موقع نصب باید به آن ها تو جه شود .
طریقه نصب درب ضد سرقت به روش جوش دادن

برای اصمینان از عملکرد صحیح درب و قفل آن ، قبل از نصب درب ابتدا آن را باز کرده شب بند و قفل آن را چند مرتبه باز و بسته کنید . سپس درب را از قسمتی که باله ندارد وارد در چهارچوب قرار کرده وبعد آن را کاملا تراز کرده و درب را چند مرتبه باز و بسته کنید و درب را در محل سوراخ های تعیین شده در قسمت داخلی چارچوب با چند خال جوش پس اطمینان از عملکرد نصب کنید.

Copyright 2017. All rights reserved | Design by PartizanWeb